Biz kimiz?

Size denizler üstünde bir yaşam aracı değil bir yaşam stili yaratma fırsatını sunan bir tekne vaad ediyoruz...

image

Atölye Kazaz Yachting

Şirket kurucumuz Ercan Kazaz bir Balkan beş Türkiye ralli şampiyonluğu bir Türkiye Pist şampiyonluğu ile Türkiye'de bir devrin en önemli otomobil sporcusu olması yanında Atölye Kazaz markasıyla Türkiyenin ilk uluslararası motor sporları şirketini kurup Dünya Şampiyonalarında anahtar teslimi hizmet veren firmasını yaratan, WRC gibi Dünya parkurlarında otomobil yarıştıran bir vizyoner.

Şirketimizin Satış ve Satış Sonrası müdürü Murat Leki ise Kazaz'ın sadece liseden sıra arkadaşı değil aynı zamanda Dünya ve Türkiye Offshore şampiyonalarında 100'ün üzerinde yarış yapıp 70'in üzerinde podyum başarısı elde etmiiş bir gerçek deniz tutkunu ve elbette ki bir o kadar da tekniker.

Ve firmamızın Pazarlama iletişiminden sorumlu en önemli üyesi, 14 yılını Vakko ailesine vermiş son 4 senedir sinema sektöründe iletişimin kitabını tekrardan yazan Meltem Kazaz.

Bunlar ekibimizin görünen yüzleri Elbette'ki görünmez kahramanlarımız'da var
image

Hedefimiz

Ülkemizin 3 tarafı denizlerle çevrili olmasına rağmen denizcilik hep bizlere lüks ve zor gelmiştir.

son senelerde alt yapı çalışmaları sayesinde denizcilik geçmişe göre kolaylaşsa da hala bir çok insan tekne işletme ve bakım konusunda ki bilinmezler sebebiyle bu işten uzak durmaktadır.

Hedefimiz onları denizler üstünde bir yaşam aracı değil bir yaşam stili yaratma fırsatını sunan bir tekne sahibi yapıp onu yaşatmak...

1992 de resmen kuruldu

Aslında ilk işini 1989 da alan Atölye Kazaz resmen 1992 senesinde kuruldu... kuruluş sebebi ise Ercan Kazaz'ın ilk yarışma senelerinde kendini ve sponsorlarını emanet edebileceği başka bir profesyonel organizsyon olmamasıydı...